9-F'nin Dedikodu Sitesi =D
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

+3
>>..Smyraa..<<
IRmAkK
~Lale~
7 posters

9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Empty 9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Mesaj  ~Lale~ Perş. Ocak 14, 2010 9:15 pm

Gülen: çooooooooooooooook tatlısııın hele o gülmene ölüyoruuum ama yine de "HER DIT DİYENE GÜLMEMENİ" tercih ederim Very Happy ooooooooy şu an ki yüz ifadeni tahmin edebiliyorum "HER ZAMANKİ GİBİ YİNE GÜLÜOSUUUN!!" ama şaka yapıyorum btnm umarım ömrün boyunca hep gülersin çünkü gülmek sana çooooook yakışıo!! Very Happy
Irmak: iyilik meleğim beniiiiiiiiiiiiiiim halen(melek tacının adıymış bak senin için üşünmedim onu bile araştırdım değerimi biiil Very Happy ) eksik dayanamıcam onu da ben alcam sana Very Happy amaaaaaaaaaaa şu çeneni birazıcık tutsan iyi olur yanlış anlama ben rahatsız olmuyorum ASLAAA!! ama ZAVALLI ATİLLACIK (!) bu durumdan fazlasıyla bıkmış görünüo XD XD
Hanım: "CADIIII!!!" aklıma ilk gelen kelime bu oldu nedenseeeee Very Happy lafı şak diye ortaya koyman beni bigün kesin öldürceeeeek!! aaa bak aklıma ne geldi hani seda sayanın bi programı vardı yaaa dobra dobra die keşke oraya çıksaydın beee iyi reyting yapardın Very Happy ama ne olursa olsun sen böle çok tatlısın be hytmmm Very Happy
F.Burcu: çok komik çok tatlısıııın... ama anlayamıyorum ne var lan içinde senniiin GEOMETRİN KAÇTI LAAAN!!! cyclops Very Happy ayyyy seni düşününce aklıma ne geldi bilio musuuuun bol çikolata soslu koca bi dondurmaaaa çok severim dee Very Happy
Sümeyra: oooooy. oy oy ilk olarak bişi sölemem gerekiooo TEPKİLERİNE TAM ANLAMIYLA HAYRAAAANIM!! Very Happy yıllarca uğraşsam senin yaptıklarını yapamam Very Happy heee bi de şu şalların vs vs vaaar bu demek oluyokii zevkine de hayraaaanım çok tatlısııın yaaaaaaa Very Happy
Ayşegül: aaaah bana kızmıştın snn yorumunu yapamadm die ama yazmak istediklerimi bilseydin bayılıom sana yaaaa herşeyi o kadar iyi yürütüosun kii dersleriin gezmeleriiin vs vs amaaa sınavın kötü geçtikten sonraaa kendini üzme cnm yaaaa sn üzülünce benm de ne kadar üzüldüğümü tahmin bile edemessn Crying or Very sad en azından bana bunu yapma ve bişi unutma ki sen her şeyin en iyilerin layıksın!! Very Happy
Cansu: aaaaaah ah dert ortağım bnm senle konuşmak o kadar güzel ki ve bni o kadar iyi anlıosuuun ki... Very Happy haaaa bu arada 7'yi unutmadım yaaaa 7 ya 7 ne demek!! ama düşündm de snn için 7 bile az hepsi sana feda olsun Very Happy
Burcu: cnmmm bnm çok güzelsiiin çok şekersiiin sana bi itirafta bulunmak istyrm ama hala karar veremdmmm Very Happy nese bn sana bi ara söleriim mmmmmm bak aklıma ne geldi saçının tadı çok güzelmiiiş Very Happy walla saçının tadını bilemem de snn çok gzl olduğunu biliom Very Happy
Melike: ahahahahahaah o hareketlerin bni bitiriyoooo süpersin yaaaa çok rahatsıın çok şeker çok talısııın Very Happy
Roza: ahahahaha neye karar werm bilio musun snn tokalarının hepsini kırcam çünkü saçını açmak sana çok yakışıoo veeeee seni de ilgilendiren çok öenmli bir araştırma üzerndymmm aaaah meraktan geberiyorm bi de gizemle daha az didişin olur mu Very Happy
Gizem: çok zekisiiin çok iyisiin bu arada snn için de bişiye karar verdm ya saçlarını ya düzleştrcm ya da maşa yapıcam mmmm bu arada fatih sizi geçen gün eziklemişti ve sinirinz bozulmuştu demi takmayn kafaya emn oln sz de çoook zekisinz Very Happy
Gamze: her ne kadar yılbaşına kadar bana eziyet ettysn de çok şekersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin Very Happy
Özlem: sen de çok tatlısııın senn için gidiem hocayla konuşçam o din sorusunun cevabını değiştirsin Very Happy
Hande: neler olurs a olsun çok iyisin.... Very Happy

DİKKAT BURDA ADI YAZAN HERKES!! HEPİNİZİ CANIMDAN ÇOK SEWİORUUUM WE BNM İÇİN HEPİNİZ KARDEŞTEN DE ÖTESİNİZ İYİKİ WARSINIZ İYİKİ HAYATIMA GİRGİNİZ İYİKİ TANIDIM SİZİ....
HEPİNİZİ KOCAMAAAAAAAAAAAAAN ÖPÜYORUM MUUUUUCCCCKKKKSSSS silent silent silent silent silent silent silent
bu arda sizdn de böle sınıf hakkında bi yorum bekliorum Very Happy Very Happy Very Happy9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Photo
~Lale~
~Lale~

9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Empty Geri: 9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Mesaj  IRmAkK Cuma Ocak 15, 2010 10:01 am

aaaaaa... ama snıfımızzdakii erkekleri taanıtmamışşsn Very Happy
IRmAkK
IRmAkK

9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! Empty Geri: 9/F HALKIIII HERKES BURAYAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Mesaj  >>..Smyraa..<< Cuma Ocak 15, 2010 6:17 pm

bırak bırak ayşegül o durumdan gayet mutlu gözüküyooo en azındann bizceee..xDD ben de sana hayranım laleeeee...Very Happy sen çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo....kk tatlııı, iyyyiiiii, güüüzzeellll ve harikaaaasın... seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo....kkk seviyorum kardeşimmm..xD ayrıca yılbaşı gecesi attığııınnn msaj gerçekteenn beni çooooooooooooooo..k mutlu etti çok teşekkür ederim hayatımmmm sen her zaman yanımda oldun her ihtiyacım olduğunda seni çoooooooooooookkk seviyorum çoooooooooooooooooookk teşekkür ederim bitanemmmm.... I love you
>>..Smyraa..<<
>>..Smyraa..<<

Mesaj  F_-ßURCU-_F Cuma Ocak 15, 2010 10:17 pm

Lalecim çooook teşekkür ederim seni çoook sewiorum...DADLUM....ama her seferindede özelime girmein yaw resil oluorum(notlarım) Very Happy bide bnmle çikolatannın ne alakası war?

F_-ßURCU-_F

Mesaj  >>..Smyraa..<< C.tesi Ocak 16, 2010 10:29 am

HEPİNİZİ ÇÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO......KK SEVİYORUMMMM KARDEŞLERİİİİİMMMMMMMM...... Exclamation Exclamation Exclamation I love you I love you I love you I love you I love you
>>..Smyraa..<<
>>..Smyraa..<<

Mesaj  ~Lale~ C.tesi Ocak 16, 2010 11:08 am

HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO...K SEWİYORUUUUUUM HEPİNİZ BİTANMSNZ BENİM....
Irmak hytm erkekleri ayrı bi başlıkta açarım die yazmadım ama yazıcım...
burcu tatlım bilmem çikolata geldi aklıma işte Very Happy belki onun da senin kadar tatlı olmasındandır...
sümeyra cnm bn de sana her şey için çoooooooooooooooooooooooo...k teşekkür ederim...

I LOVE ALL OF YOU silent silent silent <3 <3 <3
~Lale~
~Lale~

Mesaj  |#hanım#| Cuma Ocak 22, 2010 2:31 pm

[b][u] laan niee aklına cadıı gelio kafanı kırcam senn Very Happy cadymıss Razz
|#hanım#|
|#hanım#|

Mesaj  ~Lale~ Cuma Ocak 22, 2010 5:57 pm

hahahaha yalan mıııııı!! ölesin işteeee Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy
~Lale~
~Lale~

Mesaj  |#hanım#| Cuma Ocak 22, 2010 7:37 pm

ama öle oldgumu caktrman gerekmio Very Happy king queen bom
|#hanım#|
|#hanım#|

Mesaj  F_-ßURCU-_F C.tesi Ocak 23, 2010 11:52 am

aaaaa Lale Hanım'ın hakkını yemeyelim çok uslu en terbiyeli en saygılı ekremden bile daha inek bir arkideş kimseye sataşmaz elinden kitabı bile bırakmaz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

F_-ßURCU-_F

Mesaj  ~Lale~ C.tesi Ocak 23, 2010 1:55 pm

kesinlikle doğru bi tespit tebrik ediom sni burcu tam 12den vurdun SAYGILIIIIIII (!)İNEEEEK(!) TERBİYELİİİİ(!)... ama kitabı elinden bırakmadğı konusunda gerçekten haklısın ÖKÜZ İŞTE KALDIRMIO Kİ BAŞINI KİTAPTAN!!!
~Lale~
~Lale~

Mesaj  @Y$€ C.tesi Ocak 23, 2010 2:48 pm

bitanem bnde sni çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook ama çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviorum I love you I love you I love you Smile

@Y$€

Mesaj  ~Lale~ C.tesi Ocak 23, 2010 7:17 pm

MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK MUCK.... I love you I love you I love you Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile
~Lale~
~Lale~

Mesaj  |#hanım#| Ptsi Ocak 25, 2010 2:42 pm

lan ktap okumama karsmayn bari Very Happy bu sitenn hakkını veriosunuz baksana amma dedikodmu yapmıssınz xD qeqwwqerqeweqew affraid lol!
|#hanım#|
|#hanım#|

Mesaj  ~Lale~ Ptsi Ocak 25, 2010 5:19 pm

asdfghjklşi XD XD lan nesine karışmym btn gün yanımda kitap okumaktan başka bişi yapmıon ztn sinirlerim bozuldu snn yüzüne yaaaaaaa Razz Razz Sad Very Happy Very Happy Very Happy
ahahaha bidaha gördüğüm ilk kitabını alevlerin içine atmaya karar verdim zuhahahahaha
tabe kızıııım ne sandn boşuna mı açtk bu siteyi işimiz ne yapçaz tabiii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
~Lale~
~Lale~

Mesaj  |#hanım#| Salı Ocak 26, 2010 10:25 am

maL xD yap dedikodumu yap al gnahlarımı xD[b]
|#hanım#|
|#hanım#|

Mesaj  ~Lale~ Salı Ocak 26, 2010 8:42 pm

hahahaha yükünü hafifletmeye çalışıom işte ama ne kadar da olsa snn günahlar al al bitmio be kuzuuum Very Happy Very Happy Very Happy : D Very Happy Very Happy Very Happy
~Lale~
~Lale~

Mesaj  XoXo GoSSiP GirL Cuma Ocak 29, 2010 1:52 pm

Lalecim bu işte gerçekten çok başarılısın Cool
XoXo GoSSiP GirL
XoXo GoSSiP GirL
Admin

https://xoxo.yetkinforum.com

Mesaj  |#hanım#| Cuma Ocak 29, 2010 8:32 pm

puhahaha Very Happy harbiden Very Happy eh lale senn kadar olmasada bzdede var bişelr Very Happy lol! lol! lol!
|#hanım#|
|#hanım#|

Mesaj  ~Lale~ Cuma Ocak 29, 2010 11:54 pm

ahahahahaaha sağol hytm Very Happy ztn hanımın dedikodusunu yapmak büyük bi zevk bnm için Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
hanıııım sn de hiç var biraz ayklarına yatma arkamdan dedikodumu nasıl yaptığını tahmin edeblyrm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
~Lale~
~Lale~